!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

EN Microsite
Zaměstnání
VÝROBNÍ a TECHNICKÝ ŘEDITEL

Jihočeský kraj / Písecko /

 

 

V důsledku změn a expanze firmy - výrobní firma - vstřikování plastů - potřebujeme posílit manažerský tým o Výrobního/technického ředitele.

 

 

Potřebujeme člověka se zkušenostmi řízení výrobního procesu v automobilovém průmyslu /ideálně plastařina - vstřikování/, který dokáže nejen být odbornou i osobnostní autoritou, ale také dobrým a týmovým členem nejvyššího managementu.

 

 

Firma expanduje a je potřeba podchytit rozvoj a intenzivně pracovat na změnách a odstranění případných neefektivních činností. Stejně důležité je umět motivovat a podchytit střední management.

 

 

Musí být nastavena maximální, otevřená a důvěryhodná komunikace s ředitelem firmy a managementem zahraničního majitele!

 

 

Aktivní němčina nebo angličtina je podmínkou!

 

 

Firma je zárukou kvalitního a perspektivního rozvoje odbornosti i schopností.

Dobré pracovní i finanční podmínky - možnost kvalitní seberealizace - samostatnost při rozhodování a dobrá firemní kultura.

 

 

Případní zájemci mohou zaslat CV v ČJ a NJ/AJ na info@startupteam.cz - následně obdržíte více informací.

Novinky

Aktuality

20.06.2019
sport as a tool for corporate development - offer
t   Nabídněte si! Nabídněte dál! Skrze sport jsme v projektu IYB Farm formovali pro osobní i profesní život více jak 1500 mladých hráčů z více jak 12ti států světa. A chceme stejně tak formovat jednotlivce a firemní týmy, aby získaná teorie, kterou předávají mnohá školení a semináře, mohla lépe chápat a uvědomovat si skutečnou praxi akce. Zájem a společný dialog, přinese produkt, přesně...

Napište nám

Kontakt

  • StartUP Team
  • Potoční 1224/11
  • 373 16 Dobrá Voda u CB
  • tel.: +420 387 423 635
  • mob.: +420 728 875 489
  • email: info@startupteam.cz

Podporujeme

iyb-farmers.com >