!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

EN Microsite
Projekty
Otevřené kurzy

Po zkušenostech z předešlých let jsme se rozhodli více zaměřit na uzavřené a cílené kurzy, protože tyto mají největší důraz na správné změny ve firmách.

 

Otevřené kurzy podporuje u partnerských týmů, které v nich pokračují a případně se účastníme jako lektoři na těchto akcích.

 

Každý z otevřených kurzů se může stát kurzem uzavřeným pro konkrétní firemní tým! A je to skutečně efektivní!

Tam, kde nenaplníte dostatečný počet účastníků pro uzavřený kurz ze svých řad, nabízíme formu individuálního poradenství či koučinku.

 

Pochopitelně pokud trváte na účasti při otevřeném kurzu, nabízíme spíše formu diskusních tematických workshopů, kde se více zaměříme na praktická řešení a východiska, nežli líbivou, avšak málo efektivní teorii.

Ve StartUP Team jsme praktici, kteří namísto teoretizování, dáváme do problematiky zkušenosti a přidáváme positivní motivaci.


Pokud máte zájem o naše semináře, konzultace a akce podpory, tak se těšíme na kontakt s vámi.

 

 

Novinky

Aktuality

20.06.2019
sport as a tool for corporate development - offer
t   Nabídněte si! Nabídněte dál! Skrze sport jsme v projektu IYB Farm formovali pro osobní i profesní život více jak 1500 mladých hráčů z více jak 12ti států světa. A chceme stejně tak formovat jednotlivce a firemní týmy, aby získaná teorie, kterou předávají mnohá školení a semináře, mohla lépe chápat a uvědomovat si skutečnou praxi akce. Zájem a společný dialog, přinese produkt, přesně...

Napište nám

Kontakt

  • StartUP Team
  • Potoční 1224/11
  • 373 16 Dobrá Voda u CB
  • tel.: +420 387 423 635
  • mob.: +420 728 875 489
  • email: info@startupteam.cz

Podporujeme

iyb-farmers.com >