!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

EN Microsite
Tým
StartUP team - zkušenosti

 

Odborná způsobilost StartUP Team

 

Odborný tým se od roku 2004 intenzívně zaměřuje na profesionální podporu, rozvoj, start a expanzi firem a výrobních společností v České republice. Tým se snaží pokrýt všechny důležité prvky potřebné pro rozvoj a lepší kondici firem a jejich týmů - ekonomika, prvky řízení, kvalitní management, kvalitně a odborně obsazené firemní týmy, efektivnost, standardy moderních firem, dobrá personální práce, vnitrofiremní vzdělávání, personální a procesní outsourcing, aj.


Tým se soustředí na maximální vyváženost odborné teorie a praxe u konkrétního projektu a zakázky, kterou realizuje. Podle toho se pak koncipuje realizační tým podpory. V týmu jsou jak kvalitní odborníci na jednotlivé problematiky firem, ale také zkušení praktici.


Velké zkušenosti má tento tým nejen se strojírenskou výrobou, ale má velmi dobré výsledky také v oblasti výroby pro automobilový průmysl či výrobu stavebně technického charakteru.

Potenciál týmu však zasahuje i do oblastí specifického charakteru, obchodu, ekonomiky, aj.


Tým se zaměřuje spíše na dlouhodobou podporu a spolupráci s klienty/firmami, kde se následně může uplatnit správný vývoj a směřování.

 

Mezi dlouhodobé a nejvýznamnější partnery týmu patří

 

Oblast automobilového průmyslu:

 

- DURA Automotive CZ, k.s. (závody Strakonice a Blatná) - spolupráce od roku  2004

- Magna Cartech, spol. s r.o.  (České Velenice) rozvoj týmů, kvalitní odborní pracovníci a

manažeři, konzultace, aj. - spolupráce od roku 2004

- Plastkov  Automotive, a.s. (závody Hlinsko, Liberec, Jablonec) rozvoj týmů, kvalitní odborní

pracovníci a manažeři, konzultace nad rozvojem, kvalitou a efektivitou, aj. - spolupráce od roku  2008

Mezi další firmy se kterými tým startupcompany spolupracoval a spolupracuje jsou: Eaton, Alcan, Magna Seating Chomutov, aj.

 

Oblast strojírenské výroby:

 

- Škoda Electric, a.s. (Plzeň) - spolupráce od roku 2006

- Knürr s.r.o. - (Nišovice) - strojírenská a elektro výroba pro oblast Informačních technologií,

telekomunikace, diagnostiku, aj. - spolupráce od roku 2004 - rozvoj efektivity, školení středního a nižšího managementu, rozvoj týmů, kvalitní odborní pracovníci a manažeři, podpora personální oblasti,aj.

- Efaflex-CZ s.r.o, - (Olší) - strojírenská výroba rychlých posuvných průmyslových vrat - spolupráce od roku 2004 - rozvoj efektivity, školení středního a nižšího managementu, rozvoj týmů, podpora prvků moderního řízení, konzultace, aj.

- Engel strojírenská, spol. s r.o. - (Kaplice) výroba a vývoj vstřikovacích lisů - výroba a vývoj periférii a zakázkových projektů - spolupráce od  roku 2004 - rozvoj týmů, kvalitní odborní pracovníci a manažeři, podpora personální oblasti, konzultace a koučink rozjezdu a expanze střediska vývoje a periférií, aj.

- Greiner Real Estate TS s.r.o. - (Trhové Sviny) - výroba a vývoj vstřikovacích lisů - výroba nástrojů pro vstřikování, aj - spolupráce v letech 2004-2007 - rozvoj týmů, kvalitní odborní pracovníci a manažeři, podpora personální oblasti, konzultace v oblasti efektivity, řízení, motivace, aj

- SPG Czech, s.r.o. - (Trhové Sviny) - spolupráce od roku 2007 - výroba a vývoj vstřikovacích lisů -  výroba nástrojů pro vstřikování, aj - rozvoj týmů, kvalitní odborní pracovníci a manažeři, podpora personální oblasti, konzultace, aj

- Rohde & Schwarz závod Vimperk s.r.o. - spolupráce od roku 2007 - elektro a telekomunikační výroba - podpora personální oblasti, aj

 

Mezi další firmy se kterými tým startupcompany spolupracoval a spolupracuje jsou: Kovosvit Sezimovo Ústí, Isotherm, Xtek, Navel, aj

 

Oblast specifické výroby:

 

- Schwan Cosmetics CR, s.r.o. - (Č. Krumlov) - největší světový výrobce dřevěné kosmetiky -

spolupráce do roku 2005 (v současnosti jen konzultační činnost a podpora rozvoje týmu) - start závodu v ČR, stavba managementu, personální outsourcig výroby po dobu 5 let, motivace, konzultační podpora, aj.

- ŠŮS V+M, spol s r.o. - (Nepomuk) - Truhlářská výroba - dřevěné obaly, přepravní bedny, strojírenská výroba se zaměřením na střední a těžší konstrukční celky, ocelové konstrukce, schodiště, rampy, aj.  Spolupráce od roku - 2009

- Haas  Fertigbau, spol. s r.o. - (Chanovice) - výroba dřevěných komponent a stavebně technických prvků, zpracování dřeva, výroba dřevěných a montovaných staveb, aj (největší a rozsahem ojedinělý výrobce v Evropě) - spolupráce od roku 2004

Zde byl realizován projekt základního vzdělávání mistrů a vedoucích výrobních pracovníků. S hlavním důrazem na monitoring a audit stavu a potenciálu středního managementu, sjednocení základních pohledů na manažerské dovednosti a umění motivace podřízených.

Stejně tak se projekt dotýkal také hledání řešení pro provázanost středisek výroby a podpory výroby. V letech 2010-2012 realizoval dvouletý rozvojový projekt financovaný z ESF.

 

Další oblasti spolupráce:

 

Tým má za sebou řadu konzultací a seminářů vypsaných Úřady práce, zaměřených na rekvalifikaci nezaměstnaných.

Skrze spolupráci se společností Hewer spol. s r.o. v letech 2007-2013 se členové týmu účastnili vzdělávacích projektů v oblasti sociální péče a vzdělávání asistentů a pracovníků v asistenční službě.

Od roku 2012 spolupracuje tým se společností ICV s.r.o na realizacích vzdělávacích programů pro obchodní firmy a supermarkety.


Novinky

Aktuality

20.06.2019
sport as a tool for corporate development - offer
t   Nabídněte si! Nabídněte dál! Skrze sport jsme v projektu IYB Farm formovali pro osobní i profesní život více jak 1500 mladých hráčů z více jak 12ti států světa. A chceme stejně tak formovat jednotlivce a firemní týmy, aby získaná teorie, kterou předávají mnohá školení a semináře, mohla lépe chápat a uvědomovat si skutečnou praxi akce. Zájem a společný dialog, přinese produkt, přesně...

Napište nám

Kontakt

  • StartUP Team
  • Potoční 1224/11
  • 373 16 Dobrá Voda u CB
  • tel.: +420 387 423 635
  • mob.: +420 728 875 489
  • email: info@startupteam.cz

Podporujeme

iyb-farmers.com >