!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

EN Microsite
Tým
Náš tým

 

Každý člen našeho týmu se opírá letité faktické i praktické zkušenosti s fungováním, rozvojem, řízením, stabilizací i každodenními problémy firem a týmů.

 

Náš tým je složený ze zkušených manažerů s praxí v mnoha oblastech podnikatelské sféry. Ke každému projektu přistupujeme s maximální citlivostí a podle toho stavíme konkrétní tým, který pak může skutečně být správnou pomocí a podporou.

 

V mnoha případech se jedná o aktivní úspěšné manažery, kteří s námi spolupracují jako externí členové a tedy reagujeme na problematiku z pohledů aktuální situace v podnikatelském, výrobním a obchodním světě vzhledem k charakteru projektu.

 

Mimo zkušených manažerů, jsou v našem týmu také universitní specialisté s bohatými praktickými zkušenostmi.

 

Za dobu našeho působení se nám nikdy nestalo, že bychom nedodrželi etiku spolupráce a jakkoliv ohrozili naše partnery či jednali neseriózně.

 

Být součástí našeho týmu zatím bylo ctí pro každého jeho člena.

 

Novinky

Aktuality

20.06.2019
sport as a tool for corporate development - offer
t   Nabídněte si! Nabídněte dál! Skrze sport jsme v projektu IYB Farm formovali pro osobní i profesní život více jak 1500 mladých hráčů z více jak 12ti států světa. A chceme stejně tak formovat jednotlivce a firemní týmy, aby získaná teorie, kterou předávají mnohá školení a semináře, mohla lépe chápat a uvědomovat si skutečnou praxi akce. Zájem a společný dialog, přinese produkt, přesně...

Napište nám

Kontakt

  • StartUP Team
  • Potoční 1224/11
  • 373 16 Dobrá Voda u CB
  • tel.: +420 387 423 635
  • mob.: +420 728 875 489
  • email: info@startupteam.cz

Podporujeme

iyb-farmers.com >