!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

EN Microsite
Zaměstnání
TECHNOLOG VÝROBY

Jihočeský kraj / Písecko /

 

 

Jako subjekt, který se podílí na zlepšování kondice firem, hledáme do výrobního závodu s tradicí a perspektivou výrobního technologa vstřikování plastů. Jedná se o firmu s početným strojním vybavení, která se v současnosti ještě rozšiřuje.

 

 

Je možné, že Vás současný zaměstnavatel podceňuje a nebo klima firmy Vám nevyhovuje. Nabízíme možnost seberealizace a odborného přínosu ve firmě se stabilním a positivním prostředím, kde budete moci vaše schopnosti plně uplatnit.

 

 

Potřebujeme člověka se zkušenostmi technologie vstřikování plastů - který dokáže prosadit důležité a potřebné kroky a do technologické přípravy a zajištění vnese profesionalitu i lidský faktor. To znamená, že má charakter i přirozeného týmového ducha.

 

 

Firma expanduje a je potřeba podchytit rozvoj a intenzivně pracovat na změnách a odstranění případných neefektivních činností.

 

 

Aktivní němčina nebo angličtina je důležitá!

 

 

Firma je zárukou kvalitního a perspektivního rozvoje odbornosti i schopností.

Dobré pracovní i finanční podmínky - možnost kvalitní seberealizace - samostatnost při rozhodování a dobrá firemní kultura.

 

 

Případní zájemci mohou zaslat CV v ČJ na info@startupteam.cz - následně obdržíte více informací.

Novinky

Aktuality

20.06.2019
sport as a tool for corporate development - offer
t   Nabídněte si! Nabídněte dál! Skrze sport jsme v projektu IYB Farm formovali pro osobní i profesní život více jak 1500 mladých hráčů z více jak 12ti států světa. A chceme stejně tak formovat jednotlivce a firemní týmy, aby získaná teorie, kterou předávají mnohá školení a semináře, mohla lépe chápat a uvědomovat si skutečnou praxi akce. Zájem a společný dialog, přinese produkt, přesně...

Napište nám

Kontakt

  • StartUP Team
  • Potoční 1224/11
  • 373 16 Dobrá Voda u CB
  • tel.: +420 387 423 635
  • mob.: +420 728 875 489
  • email: info@startupteam.cz

Podporujeme

iyb-farmers.com >